Dlaczego warto kupować zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza?

Dlaczego warto kupować zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza?

Rynek urządzeń AGD, części wymiennych oraz akcesoriów stale się rozwija. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku asortymentu do nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza. Tego rodzaju sprzęt wymaga regularnej konserwacji oraz wymiany filtrów. Dlatego właśnie w ofercie naszego e-sklepu można znaleźć mnóstwo zamienników filtrów do oczyszczacza powietrza. Dlaczego warto je kupić zamiast oryginałów? Odpowiadamy w najnowszym artykule blogowym!

Zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza i największe ich atuty

Zamienniki można znaleźć w wielu różnych branżach oraz dziedzinach życia. Zamienniki leków, tonerów do drukarki, części samochodowych czy perfum mają swoich zwolenników. Największych ich atutem jest oczywiście cena - niższa niż oryginałów. Nie inaczej wygląda sprawa w przypadku zamienników filtrów do oczyszczaczy powietrza - ich koszt jest dużo niższy niż oryginalnych z metką danego producenta. 

Kolejny niewątpliwy ich atut to wysoka jakość oraz wydajność. Oferowane przez nas zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza w niczym nie ustępują markowym produktom w wyższej cenie. Częstotliwość ich wymiany jest dokładnie taka sama - mitem jest, że zamienniki należy wymieniać częściej. 

Następnym plusem zamienników filtrów do oczyszczaczy powietrza jest szeroki wybór różnych rodzajów: HEPA, węglowe, wody, harmonijkowe, cylindryczne i wiele innych. 

Kolejna, niewątpliwa ich zaleta to fakt, że pasują do przeróżnych urządzeń AGD, które są w niemal każdym polskim domu. Tani zamiennik można kupić do oczyszczacza powietrza, nawilżacza powietrza, odkurzacza, suszarki, lodówki - nie jest to kompletna lista.

Zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza i ich żywotność

Jak już wspomnieliśmy powyżej zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza nie ustępują jakością oryginalnym i droższym produktom. Zastosowane są w nich dokładnie takie same technologie - na przykład w produktach HEPA. Oryginał czy zamiennik - to nie ma znaczenia, bo każdy został wykonany z tego samego, wysokiej jakości komponentu, czyli kompozytu poliestrowo-szklanego.

Żywotność zamienników filtrów do oczyszczaczy powietrza w najmniejszym stopniu nie ustępuje filtrom oryginalnym. Na częstotliwość ich wymiany wpływa poziom zanieczyszczenia powietrza, fakt, jak dużo pracuje do urządzenie i jak często jest uruchamiane. Nie bez znaczenia jest regularna konserwacja i serwis tego typu urządzeń AGD oraz użytkowanie ich zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku, gdy oczyszczacz został nieodpowiednio dopasowany do metrażu pomieszczenia, wymiana filtrów może być częstsza. 

Gdzie kupić zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza?

Zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza są wszechobecne w sklepach stacjonarnych i internetowych ze sprzętem AGD, akcesoriami i częściami do tego typu domowych urządzeń. Idealna opcja to oczywiście zakupy przez internet - najlepiej w naszym e-sklepie. Proponujemy przeróżne zamienniki filtrów do oczyszczaczy powietrza - różne pod kątem rodzajów i marek - każdy posiadacz oczyszczacza od wszystkich wiodących producentów, jak Philips, Panasonic, Daikin, Sharp i wiele innych na pewno znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zakupy przez internet są szybkie, bezpieczne i można je zrobić o dogodnej porze, nie patrząc na godziny otwarcia sklepu stacjonarnego czy galerii handlowej.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl